Wolf Den

Wolf Den

AngličtinaMěkká vazba
Harper, Elodie
Head of Zeus
EAN: 9781838933555
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 12. září 2022
218 Kč
Běžná cena: 242 Kč
Sleva 10 %
ks
Chcete tento titul ještě dnes?
Oxford Bookshop Praha Korunní
není dostupné
Librairie Francophone Praha Štěpánská
není dostupné
Oxford Bookshop Ostrava
není dostupné
Oxford Bookshop Olomouc
1 ks · 242 Kč
Oxford Bookshop Plzeň
není dostupné
Oxford Bookshop Brno
není dostupné
Oxford Bookshop Hradec Králové
není dostupné
Oxford Bookshop České Budějovice
není dostupné

Podrobné informace

Sold by her mother. Enslaved in Pompeii's brothel. Determined to survive. Her name is Amara. Welcome to the Wolf Den...

Amara was once a beloved daughter, until her father's death plunged her family into penury. Now, she is owned by a man she despises and lives as a slave in Pompeii's infamous brothel, her only value the desire she can stir in others.

But Amara's spirit is far from broken. Sharp, resourceful and surrounded by women whose humour and dreams she shares, Amara comes to realise that everything in this city has its price. But how much will her freedom cost?

The Wolf Den is the first in a trilogy of novels reimagining the long overlooked lives of women in Pompeii's lupanar. Perfect for fans of Pat Barker's The Silence of the Girls and Madeline Miller's Circe.

EAN 9781838933555
ISBN 1838933557
Typ produktu Měkká vazba
Vydavatel Head of Zeus
Datum vydání 15. září 2021
Stránky 464
Jazyk English
Rozměry 31 x 137 x 199
Sekce General
Autoři Harper, Elodie
Série The Wolf Den Trilogy

Podobné tituly

Wolf Den

Wolf Den

Harper, Elodie
AngličtinaMěkká vazba
Head of Zeus
ISBN: 9781838933548
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 12. září 2022
364 Kč
Bežná cena: 404 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 12. září 2022
404 Kč -10 %
House with the Golden Door

House with the Golden Door

Harper, Elodie
AngličtinaPevná vazba
Head of Zeus
ISBN: 9781838933579
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 12. září 2022
412 Kč
Bežná cena: 458 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 12. září 2022
458 Kč -10 %
Death Knock

Death Knock

Harper, Elodie
AngličtinaPevná vazba
Hodder & Stoughton
ISBN: 9781473642195
Na objednávku
Předpokládané dodání ve čtvrtek, 15. září 2022
485 Kč
Bežná cena: 539 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání ve čtvrtek, 15. září 2022
539 Kč -10 %
Wolf Den

Wolf Den

Harper, Elodie
AngličtinaAudio CD
Head of Zeus Audio Books
ISBN: 9781801105965
Na objednávku
Předpokládané dodání v úterý, 6. září 2022
723 Kč
Bežná cena: 803 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání v úterý, 6. září 2022
803 Kč -10 %
Death Knock

Death Knock

Harper, Elodie
AngličtinaEbook
Hodder & Stoughton
ISBN: 9781473642188
Dostupné online
103 Kč
Dostupné online
The House with the Golden Door

The House with the Golden Door

Harper, Elodie
AngličtinaMěkká vazba
Head of Zeus
ISBN: 9781838933593
Očekáváme vydání titulu
Předpokládané dodání v pondělí, 8. května 2023
242 Kč
Bežná cena: 269 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Očekáváme vydání titulu
Předpokládané dodání v pondělí, 8. května 2023
269 Kč -10 %
The House with the Golden Door

The House with the Golden Door

Harper, Elodie
AngličtinaMěkká vazba
Head of Zeus
ISBN: 9781838933586
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 12. září 2022
364 Kč
Bežná cena: 404 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 12. září 2022
404 Kč -10 %
Death Knock

Death Knock

Harper, Elodie
AngličtinaMěkká vazba
Hodder & Stoughton
ISBN: 9781473642218
Na objednávku
Předpokládané dodání ve čtvrtek, 15. září 2022
242 Kč
Bežná cena: 269 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání ve čtvrtek, 15. září 2022
269 Kč -10 %
Binding Song

Binding Song

Harper, Elodie
AngličtinaMěkká vazba
Hodder & Stoughton
ISBN: 9781473642171
Na objednávku
Předpokládané dodání ve čtvrtek, 15. září 2022
242 Kč
Bežná cena: 269 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání ve čtvrtek, 15. září 2022
269 Kč -10 %
Binding Song

Binding Song

Harper, Elodie
AngličtinaPevná vazba
Hodder & Stoughton
ISBN: 9781473642140
Probíhá dotisk, termín dodání neznámý
Neznámé datum dodání
364 Kč
Bežná cena: 404 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Probíhá dotisk, termín dodání neznámý
Neznámé datum dodání
404 Kč -10 %