O nás

Společnost MEGABOOKS CZ působí na českém trhu již více než 20 let a zaměřuje se na dovoz a distribuci zahraniční cizojazyčné literatury. Našimi zákazníky jsou nejen sami čtenáři, ale také maloobchodní prodejny či velkoodběratelé. Rovněž spolupracujeme s mnoha vzdělávacími institucemi, jako jsou státní i soukromé školy, jazykové školy, knihovny či univerzity.

Dovážíme odborné publikace z mnoha oborů, učebnice jazykové výuky, metodické příručky, slovníky, společenskovědní literaturu i medicínské texty. Spolupracujeme s významnými zahraničními partnery, jako jsou prestižní britské nakladatelství Oxford University Press, francouzské nakladatelství Hachette, italské nakladatelství ELI, nakladatelství odborné literatury ELSEVIER a s mnoha dalšími nakladatelskými domy po celém světě. Na tituly, které máme v nabídce, se můžete podívat na našem e-shopu www.megabooks.cz.

Naší specialitou je také objednávkový servis zaměřený na těžko dostupnou zahraniční literaturu. Sháníte unikátní a nedostatkovou knihu? Rádi byste pro sebe získali některý vzácný časopis či katalog? Svěřte hledání nám a my uděláme, co můžeme, abychom pro vás tuto specifickou literaturu získali. Neváhejte a kontaktujte nás na e-mailu orders@megabooks.cz.

Milovníci knih nás určitě znají díky naší síti knihkupectví Oxford Bookshop a pro ty, kteří se rádi ještě více vzdělávají, máme dvě specializovaná knihkupectví: Academic Bookshop se zaměřením na odbornou literaturu a Librairie Francophone se zaměřením na frankofonní literaturu.

 

Oxford Bookshop

Oxford Bookshop je síť knihkupectví se specializací na cizojazyčnou literaturu. Máme pobočky v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Plzni a také v Hradci Králové. Najdete u nás dětské knížky, beletrii a učebnice v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, ruštině a portugalštině. Nabízíme také široký výběr slovníků a zjednodušené četby. Prostě vše pro to, abychom podpořili ve studiu vašeho oblíbeného jazyka.

Pokud chcete zjistit, co je u nás nového, jestli třeba náhodou neběží nějaká soutěž nebo akce, tak se můžete podívat na náš Facebook, Twitter nebo Instagram.

 

Librairie Francophone

Malý, ale o to útulnější obchůdek se nachází v budově Francouzského institutu. Kde také jinde, když zde naleznete výhradně literaturu ve francouzštině. Ať už přímo francouzské autory nebo ostatní ve francouzském překladu.

 

Academic Bookshop

Jedinečný obchod, který se specializuje na zahraniční odbornou literaturu. V tomto obchodě naleznete především zahraniční medicínské učebnice snad ze všech myslitelných oborů (i z veterinární medicíny). Nabízíme však také tituly z přírodovědných a technických oborů. 

 

8 219 388 Knižních titulů v nabídce
Osobní odběr zdarma na 10 místech po celé České republice
Největší knižní nabídka na českém internetu
Dárkové balení knih zdarma
Knihy z celého světa

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard