O nás

Společnost MEGABOOKS CZ působí na českém trhu již 30 let a zaměřuje se na dovoz a distribuci zahraniční cizojazyčné literatury. Našimi zákazníky jsou nejen sami čtenáři, ale také maloobchodní prodejny či velkoodběratelé. Rovněž spolupracujeme s mnoha vzdělávacími institucemi, jako jsou státní i soukromé školy, jazykové školy, knihovny či univerzity.

Dovážíme odborné publikace z mnoha oborů, učebnice jazykové výuky, metodické příručky, slovníky, společenskovědní literaturu i medicínské texty. Spolupracujeme s významnými zahraničními partnery, jako jsou prestižní britské nakladatelství Oxford University Press, francouzské nakladatelství Hachette, italské nakladatelství ELI, nakladatelství odborné literatury ELSEVIER a s mnoha dalšími nakladatelskými domy po celém světě. Na tituly, které máme v nabídce, se můžete podívat na našem e-shopu www.megabooks.cz.

Naší specialitou je také objednávkový servis zaměřený na těžko dostupnou zahraniční literaturu. Sháníte unikátní a nedostatkovou knihu? Rádi byste pro sebe získali některý vzácný časopis či katalog? Svěřte hledání nám a my uděláme, co můžeme, abychom pro vás tuto specifickou literaturu získali. Neváhejte a kontaktujte nás na e-mailu orders@megabooks.cz.

Milovníci knih nás určitě znají díky naší síti knihkupectví Oxford Bookshop a obchodu Librairie Francophone, se zaměřením na frankofonní literaturu.

 

Oxford Bookshop

Oxford Bookshop je síť knihkupectví se specializací na cizojazyčnou literaturu. Máme pobočky v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích a také v Hradci Králové. Najdete u nás dětské knížky, beletrii a učebnice v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, ruštině a portugalštině. Nabízíme také široký výběr slovníků a zjednodušené četby. Prostě vše pro to, abychom podpořili ve studiu vašeho oblíbeného jazyka.

Pokud chcete zjistit, co je u nás nového, jestli třeba náhodou neběží nějaká soutěž nebo akce, tak se můžete podívat na náš Facebook, Twitter nebo Instagram.

 

Librairie Francophone

Malý, ale o to útulnější obchůdek se nachází v budově Francouzského institutu. Kde také jinde, když zde naleznete výhradně literaturu ve francouzštině. Ať už přímo francouzské autory nebo ostatní ve francouzském překladu.

 

 

16 385 085
knih
3 428 815
e-knih
Knižních titulů v nabídce
Osobní odběr zdarma na 10 místech po celé České republice
Největší knižní nabídka na českém internetu
Doprava nad 1000 Kc zdarma
Knihy z celého světa

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard Endered Card