Výdejní místa

Zakoupené zboží si můžete nechat poslat přímo k vašim dveřím, nebo si ho můžete osobně vyzvednout hned na šesti místech:

 

Oxford Bookshop Praha

Obchod Praha banner

Opletalova 5/7, 111 44 Praha 1
+ 420 224 220 521
praha@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Oxford Bookshop Plzeň

Obchod Plzeň banner

Bezručova 16, 301 00 Plzeň
+ 420 371 651 029
plzen@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Oxford Bookshop Brno

Obchod Plzeň banner

Novobranská 1, 602 00 Brno
+ 420 542 212 976
brno@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Oxford Bookshop Ostrava

Obchod Ostrava banner

Poštovní 11, 702 00 Ostrava
+ 420 596 613 779
ostrava@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Oxford Bookshop Olomouc

Obchod Olomouc banner

Ostružnická 21, 779 00 Olomouc
+ 420 585 204 397
olomouc@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Oxford Bookshop Hradec Králové

Obchod Hradec Králové banner

Masarykovo náměstí 4, 500 02 Hradec Králové
+ 420 226 220 818
hradec@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Academic Bookshop

Academic Bookshop banner

Kateřinská 15, 120 00 Praha 2
+ 420 224 941 399
katerinska@megabooks.cz

Pondělí 9.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Úterý zavřeno 13.00 - 18.00
Středa 9.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Čtvrtek zavřeno 13.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 12.00 13.00 - 16.00

 

Librairie Francophone

Librairie Francophone banner

Štěpánská 35, 111 21 Praha 1
+ 420 226 220 846
librairie@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

8 147 520 Knižních titulů v nabídce
Osobní odběr zdarma na 10 místech po celé České republice
Největší knižní nabídka na českém internetu
Dárkové balení knih zdarma
Knihy z celého světa

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard