Výdejní místa

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás upozornit na dočasnou letní otevírací dobu. V období od 9.7. do 17.8.2018 se na vás ve všech pobočkách Oxford Bookshop a v Librairie francophone těšíme v následujících otevíracích hodinách:

PO - PÁ: 9.00 - 13.00 - 14.00 - 16.00

Team MEGABOOKS CZ

 

Zakoupené zboží si můžete nechat poslat přímo k vašim dveřím, nebo si ho můžete osobně vyzvednout hned na devíti místech:

 

Oxford Bookshop Praha Korunní

Korunní 1300/65, Praha 2
+ 420 224 220 521
praha@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Oxford Bookshop Plzeň

Obchod Plzeň banner

Bezručova 16, 301 00 Plzeň
+ 420 371 651 029
plzen@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Oxford Bookshop Brno

Obchod Plzeň banner

Novobranská 1, 602 00 Brno
+ 420 542 212 976
brno@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Oxford Bookshop Ostrava

Obchod Ostrava banner

Poštovní 11, 702 00 Ostrava
+ 420 596 613 779
ostrava@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Oxford Bookshop Olomouc

Obchod Olomouc banner

Ostružnická 21, 779 00 Olomouc
+ 420 585 204 397
olomouc@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Oxford Bookshop Hradec Králové

Obchod Hradec Králové banner

Masarykovo náměstí 4, 500 02 Hradec Králové
+ 420 226 220 818
hradec@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Oxford Bookshop České Budějovice

Plachého 302/20, 370 01 České Budějovice
+ 420 380 600 152
Budejovice@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

Librairie Francophone

Librairie Francophone banner

Štěpánská 35, 111 21 Praha 1
+ 420 226 220 846
librairie@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek 9.00 - 13.00 14.00 - 18.00
Pátek 9.00 - 13.00 14.00 - 16.00

 

10 453 284 Knižních titulů v nabídce
Osobní odběr zdarma na 10 místech po celé České republice
Největší knižní nabídka na českém internetu
Dárkové balení knih zdarma
Knihy z celého světa

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím