Výdejní místa

Zakoupené zboží si můžete nechat poslat přímo k vašim dveřím, nebo si ho můžete osobně vyzvednout hned na devíti místech:

Oxford Bookshop Praha Korunní

Korunní 1300/65, Praha 2 + 420 224 220 521 praha@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek:
09:00 - 13:00
14:00 - 18:00

Pátek:
09:00 - 13:00
14:00 - 16:00

Distribuční centrum Vyškov

Cukrovarská 13, 682 01 Vyškov 2 + 420 517 330 818 vyskov@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek:
8:30 - 12:15
13:00 - 15:45

Pátek:
8:30 - 12:15
13:00 - 15:45

Oxford Bookshop Plzeň

Dřevěná 8, 301 00 Plzeň + 420 371 651 029 plzen@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek:
09:00 - 13:00
14:00 - 18:00

Pátek:
09:00 - 13:00
14:00 - 16:00

Oxford Bookshop Brno

Novobranská 1, 602 00 Brno + 420 542 212 976 brno@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek:
09:00 - 13:00
14:00 - 18:00

Pátek:
09:00 - 13:00
14:00 - 16:00

Oxford Bookshop Ostrava

Poštovní 11, 702 00 Ostrava + 420 596 613 779 ostrava@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek:
09:00 - 13:00
14:00 - 18:00

Pátek:
09:00 - 13:00
14:00 - 16:00

Oxford Bookshop Olomouc

Ostružnická 21, 779 00 Olomouc + 420 585 204 397 olomouc@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek:
09:00 - 13:00
14:00 - 18:00

Pátek:
09:00 - 13:00
14:00 - 16:00

Oxford Bookshop Hradec Králové

Masarykovo náměstí 4, 500 02 Hradec Králové + 420 226 220 818 hradec@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek:
09:00 - 13:00
14:00 - 18:00

Pátek:
09:00 - 13:00
14:00 - 16:00

Oxford Bookshop České Budějovice

Plachého 302/20, 370 01 České Budějovice +420 380 600 152 Budejovice@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek:
09:00 - 13:00
14:00 - 18:00

Pátek:
09:00 - 13:00
14:00 - 16:00

Librairie Francophone

Štěpánská 35, 111 21 Praha 1 +420 226 220 846 librairie@megabooks.cz

Pondělí - Čtvrtek:
09:00 - 13:00
14:00 - 18:00

Pátek:
09:00 - 13:00
14:00 - 16:00