Midnight Line (Jack Reacher 22)

Child, Lee; Transworld;
Midnight Line (Jack Reacher 22)

Midnight Line (Jack Reacher 22)

Child, Lee; Transworld;
Kniha
185 Kč
Ebook
(DRM EPUB)
220 Kč
Dostupné online
Připraveno ke stažení
220 Kč s DPH
THE NUMBER ONE BESTSELLER/A RICHARD & JUDY BOOKCLUB 2018 PICKJack Reacher is having a bad day.It would be a dumb idea to make it worse. Reacher sees a West Point class ring in a pawn shop window. It s tiny. It's a woman cadet s graduation present to herself. Why would she give it up? Reacher was a West Pointer too, and he knows what she went through to get it.All he wants is to find the woman. He ll have to go through bikers, cops, crooks, and low-life muscle.If she s ok, he ll walk away. If she s not he ll stop at nothing.Best advice: stay out of his way.Although the Jack Reacher novels can be read in any order, The Midnight Line follows on directly from the end of Make Me.
Co je Ebook?
Ebook je elektronická kniha. Přečíst si jí můžete pomocí vhodné aplikace ve vašem počítači, tabletu nebo mobilu, případně ve specializovaném zařízení – čtečce.
Existuje několik základních formátů, mezi ty nejrozšířenější patří EPUB a PDF. Na našem webu nabízíme zejména tyto dva. Jejich součástí je speciální elektronická licence na ochranu autorských práv, takzvaná DRM.

Více informací se dozvíte v článku „Ebooky/Audio – Často kladené otázky“.
EAN
9781473542297
ISBN
1473542294
Typ produktu
Ebook
Vydavatel
Transworld
Stránky
496
Jazyk
Angličtina
Země
Uruguay
Autoři
Child, Lee
Série
Jack Reacher
PRODUCT UPDATE
Související produkty
12 154 416
knih
2 142 424
e-knih
Knižních titulů v nabídce
Osobní odběr zdarma na 10 místech po celé České republice
Největší knižní nabídka na českém internetu
Dárkové balení knih zdarma
Knihy z celého světa

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím