vernostni_program_web

Věrnostní program pro školy

S věrnostním programem pro školy můžete sbírat body za každý nákup. Stačí si zvolit slevu a my vám načteme body na konto vaší školy. Body si následně můžete směnit za odměny z našeho věrnostního katalogu. Už za 10 bodů máte výběr z několika produktů. Samotná výměna bodů je velmi snadná. Stačí zaslat email na skoly@megabooks.cz, ve kterém uvedete adresu vaší školy a odměnu, o kterou máte zájem. Vše ostatní už můžete nechat na nás.

Věrnostní program platí pouze pro mateřské, základní a střední školy na území České republiky. Věrnostní body můžete sbírat i za nákupy v síti knihkupectví Megabooks (od dubna 2023 pod názvem knihkupectví Megabooks). Věrnostní body jsou mezi školami nepřenosné, vydávají se na základě vystavené faktury a jejich platnost je 3 roky. V případě nedostupnosti produktu na trhu bude nahrazen jiným produktem stejné nebo vyšší kvality.

Elektronickou verzi katalogu Megabooks s ELT tituly vydavatelství Oxford University Press si můžete ve formátu PDF (15 MB) prohlédnout nebo stáhnout zde.

Vaše bodové konto evidujeme elektronicky a jeho aktuální stav naleznete vždy na vaší poslední faktuře. Výměna bodů za dárky z našeho katalogu je velmi snadná, stačí zaslat e-mail na adresu skoly@megabooks.cz, ve kterém uvedete, o kterou odměnu máte zájem, a vše ostatní už můžete nechat na nás. Je však zapotřebí mít uhrazené všechny závazky vůči společnosti MEGABOOKS CZ, spol. s r. o., jinak nebude Vaší žádosti o výměnu vyhověno. Níže uvádíme přehled slev a bodů.

Kompletní katalog odměn naleznete zde.

frequently-asked-questions