Ukončení centrálního skladu Praha

Vážení zákazníci,

   dovolujeme si Vás informovat o našem rozhodnutí ukončit k 30. listopadu 2020 činnost a fungování našeho pražského skladu. Od 1. prosince bude veškerá expedice realizována výhradně z Distribučního centra ve Vyškově, který tak napříště zůstane naším jediným skladem. V Praze pak nadále zůstanou pouze kanceláře obchodního a účetního oddělení a vedení společnosti.

   Díky tomuto rozhodnutí budeme schopni optimalizovat skladové zásoby, zjednodušit interní pracovní postupy, zefektivnit nastavení procesů a v neposlední řadě modernizovat zázemí našeho skladu. Jsme si jisti, že právě zkušený tým naší vyškovské pobočky tato očekávání dokonale naplní, a to i k Vaší spokojenosti. A je to správný a nezbytný krok, pokud chceme i nadále zůstat silnou a stabilní společností, která bude schopna a připravena úspěšně dostát nárokům a očekávání 21. století.

   Omlouváme se všem, pro něž je či bude tato změna komplikací, a jsme připraveni, v rámci našich možností, společně hledat oboustranně uspokojivá řešení. Zároveň prosíme o jistou velkorysost a pochopení, protože – navzdory pečlivým přípravám – může po přechodnou dobu docházet k dílčím problémům. Vynasnažíme se, aby jich bylo co nejméně, a předpokládáme, že nejpozději od poloviny  ledna 2021, tedy po obvyklých inventurách v prvních lednových týdnech, již vše poběží zcela hladce.

   Děkujeme Vám za pozornost i za pochopení, přejeme vše dobré a těšíme se na další dobrou spolupráci.

Team MEGABOOKS CZ

14 399 786
knih
2 848 386
e-knih
Knižních titulů v nabídce
Osobní odběr zdarma na 10 místech po celé České republice
Největší knižní nabídka na českém internetu
Doprava nad 1000 Kc zdarma
Knihy z celého světa

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím