Bookshop Girl

Coles, Chloe; Hot Key Books; 2018
Bookshop Girl

Bookshop Girl

Coles, Chloe; Hot Key Books; 2018
Kniha
216 Kč
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 12. listopadu 2018
216 Kč s DPH
Ušetříte 24 Kč 240 Kč (-10%)
A hilarious tale of female friendship, bookshops and fighting for a cause - perfect for fans of Holly Bourne and Louise Rennison. Bennett's Bookshop has always been a haven for sixteen-year-old Paige Turner.
EAN
9781471407116
ISBN
147140711X
Typ produktu
Paperback / softback
Vydavatel
Hot Key Books
Datum vydání
14.06.2018
Stránky
240
Jazyk
Angličtina
Rozměry
128 x 196 x 27
Země
United Kingdom
Sekce
Children / Juvenile
Autoři
Coles, Chloe
PRODUCT UPDATE
Související produkty
10 502 433
knih
1 987 003
e-knih
Knižních titulů v nabídce
Osobní odběr zdarma na 10 místech po celé České republice
Největší knižní nabídka na českém internetu
Dárkové balení knih zdarma
Knihy z celého světa

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím