The Sweetness of Water

The Sweetness of Water

AngličtinaMěkká vazba
Harris Nathan
Headline Publishing Group
EAN: 9781472274380
Na objednávku
Předpokládané dodání v pátek, 9. srpna 2024
364 Kč
Běžná cena: 404 Kč
Sleva 10 %
ks
Chcete tento titul ještě dnes?
knihkupectví Megabooks Praha Korunní
1 ks · 404 Kč
Librairie Francophone Praha Štěpánská
není dostupné
knihkupectví Megabooks Ostrava
není dostupné
knihkupectví Megabooks Olomouc
není dostupné
knihkupectví Megabooks Plzeň
není dostupné
knihkupectví Megabooks Brno
není dostupné
knihkupectví Megabooks Hradec Králové
není dostupné
knihkupectví Megabooks České Budějovice
není dostupné

Podrobné informace

**AN OBAMA SUMMER READING CHOICE AND NEW YORK TIMES BESTSELLER**

'A fine, lyrical novel, impressive in its complex interweaving of the grand and the intimate, of the personal and political' Observer

An extraordinary novel of life after slavery for readers of WASHINGTON BLACK, THE UNDERGROUND RAILROAD and DAYS WITHOUT END.

In the dying days of the American Civil War, newly freed brothers Landry and Prentiss find themselves cast into the world without a penny to their names. Forced to hide out in the woods near their former Georgia plantation, they're soon discovered by the land's owner, George Walker, a man still reeling from the loss of his son in the war.

When the brothers begin to live and work on George's farm, the tentative bonds of trust and union begin to blossom between the strangers. But this sanctuary survives on a knife's edge, and it isn't long before the inhabitants of the nearby town of Old Ox react with fury at the alliances being formed only a few miles away . . .

EAN 9781472274380
ISBN 1472274385
Typ produktu Měkká vazba
Vydavatel Headline Publishing Group
Datum vydání 15. června 2021
Stránky 368
Jazyk English
Rozměry 232 x 152 x 30
Země United Kingdom
Sekce General
Autoři Harris Nathan

Podobné tituly

Bewilderment

Bewilderment

Powers, Richard
AngličtinaMěkká vazba
Random House
ISBN: 9781785152641
Skladem 4 ks
Předpokládané dodání v úterý, 16. července 2024
339 Kč
Bežná cena: 377 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Skladem 4 ks
Předpokládané dodání v úterý, 16. července 2024
377 Kč -10 %
China Room

China Room

Sahota Sunjeev
AngličtinaMěkká vazba
Vintage Publishing
ISBN: 9781911215868
Skladem 4 ks
Předpokládané dodání v úterý, 16. července 2024
339 Kč
Bežná cena: 377 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Skladem 4 ks
Předpokládané dodání v úterý, 16. července 2024
377 Kč -10 %
Klara and the Sun (Large Print)

Klara and the Sun (Large Print)

Ishiguro, Kazuo
AngličtinaMěkká vazba
Faber & Faber
ISBN: 9780571364886
Na objednávku
Předpokládané dodání v pátek, 9. srpna 2024
364 Kč
Bežná cena: 404 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání v pátek, 9. srpna 2024
404 Kč -10 %
Light Perpetual

Light Perpetual

Spufford, Francis
AngličtinaPevná vazba
Faber & Faber
ISBN: 9780571336487
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 5. srpna 2024
496 Kč
Bežná cena: 551 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 5. srpna 2024
551 Kč -10 %
The Promise

The Promise

Galgut, Damon
AngličtinaPevná vazba
Vintage Publishing
ISBN: 9781784744069
Skladem 3 ks
Předpokládané dodání v úterý, 16. července 2024
412 Kč
Bežná cena: 458 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Skladem 3 ks
Předpokládané dodání v úterý, 16. července 2024
458 Kč -10 %
A Town Called Solace

A Town Called Solace

Lawson Mary
AngličtinaMěkká vazba
Vintage Publishing
ISBN: 9781784743932
Na objednávku
Předpokládané dodání v pátek, 9. srpna 2024
339 Kč
Bežná cena: 377 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání v pátek, 9. srpna 2024
377 Kč -10 %
No One Is Talking About This

No One Is Talking About This

Lockwood Patricia
AngličtinaMěkká vazba
Bloomsbury Publishing PLC
ISBN: 9781526633835
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 5. srpna 2024
315 Kč
Bežná cena: 350 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 5. srpna 2024
350 Kč -10 %
Fortune Men

Fortune Men

Mohamed Nadifa
AngličtinaPevná vazba
Penguin Books Ltd
ISBN: 9780241466940
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 5. srpna 2024
364 Kč
Bežná cena: 404 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 5. srpna 2024
404 Kč -10 %
Great Circle

Great Circle

Shipstead Maggie
AngličtinaMěkká vazba
Transworld Publishers Ltd
ISBN: 9780857526816
Skladem 2 ks
Předpokládané dodání v úterý, 16. července 2024
339 Kč
Bežná cena: 377 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Skladem 2 ks
Předpokládané dodání v úterý, 16. července 2024
377 Kč -10 %
An Island

An Island

Jennings Karen
AngličtinaMěkká vazba
Holland House Books
ISBN: 9781910688922
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 5. srpna 2024
292 Kč
Bežná cena: 324 Kč
Sleva 10 %
(-10 %)
Na objednávku
Předpokládané dodání v pondělí, 5. srpna 2024
324 Kč -10 %