Mega školám

Věrnostní program MEGA školám platí pouze pro mateřské, základní a střední školy na území České republiky. Věrnostní body můžete sbírat i za nákupy v síti prodejen Oxford Bookshop. Věrnostní body jsou mezi školami nepřenosné, vydávají se na základě vystavené faktury a jejich platnost je 3 roky. V případě nedostupnosti produktu na trhu bude nahrazen jiným produktem stejné nebo vyšší kvality.

Vaše bodové konto evidujeme elektronicky a jeho aktuální stav naleznete vždy na vaší poslední faktuře. Výměna bodů za dárky z našeho katalogu je velmi snadná, stačí zaslat e-mail na adresu skoly@megabooks.cz, ve kterém uvedete, o kterou odměnu máte zájem, a vše ostatní už můžete nechat na nás. Je však zapotřebí mít uhrazené všechny závazky vůči společnosti MEGABOOKS CZ, spol. s r. o., jinak nebude Vaší žádosti o výměnu vyhověno. Níže uvádíme přehled slev a bodů.

Kompletní katalog odměn naleznete zde.

Pro přehlednější výběr jsme pro vás také připravili samostatný katalog KeepCupů a Equa lahví.

14 992 053
knih
3 031 264
e-knih
Knižních titulů v nabídce
Osobní odběr zdarma na 10 místech po celé České republice
Největší knižní nabídka na českém internetu
Doprava nad 1000 Kc zdarma
Knihy z celého světa

Akceptujeme

PayPal Visa Visa Electron Maestro Mastercard Endered Card
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím